Rozpis Městské lázně Rozpis zimní stadion Rozpis Fotbal Rozpis Koupaliště Červenka Rozpis Koupaliště Červenka
Služby Boskovice Služby Boskovice Služby Boskovice Služby Boskovice Služby Boskovice Služby Boskovice

Slavnostní otevření Sportparku Boskovice a Boskovických stezek

V neděli 16. července 2017 ve 14.00 proběhne v lokalitě Doubravy slavnostní otevření nového centra pro sportovní a rekreační cyklistiku.Od 1. července je možné si vyzkoušet singltraily Boskovických stezek a pumptrackovou dráhu v rámci zkušebního provozu.

V rámci projektu SPORTPARKU BOSKOVICE byl vybudován objekt Singltrek Centra jako zázemí pro návštěvníky Sportparku. V objektu je hygienické zázemí (WC, sprchy, šatny) a víceúčelová místnost s malou kuchyňkou. V areálu Sportparku Boskovice je k dispozici samoobslužný cykloservis s přilehlou myčkou kol, venkovní odpočívadla, stojany na kola, informační cedule s mapkou areálu, parkoviště a pumptrackovou­ dráhu.

Sportpark Boskovice je výchozím bodem do areálu BOSKOVICKÝCH STEZEK. Jedná se o síť singltrailů pro začátečníky a středně pokročilé vyznavače terénní cyklistiky o celkové délce 9,61 km, které se nachází v lokalitě Doubravy a jsou vhodné pro celou rodinu. Singltraily začínají i končí v areálu Sportparku Boskovice a mají charakter okruhů.

Areály budou od 1. července 2017 provozovány Službami Boskovice.