Rozpis Městské lázně Rozpis zimní stadion Rozpis Fotbal Rozpis Koupaliště Červenka Rozpis Koupaliště Červenka
Služby Boskovice Služby Boskovice Služby Boskovice Služby Boskovice Služby Boskovice Služby Boskovice

1.8.2015 – Turnaj mužů v beach volejbale

Seriál prázdninových turnajů v plážovém volejbale organizovaný každoročně Službami Boskovice, s.r.o. pokračoval letošní v pořadí již druhou soutěží. V sobotu 1. srpna 2015 změřily své síly mužské dvojice.
Od časného dopoledne probíhaly urputné boje pod žlutě orámovanou sítí v písku na koupališti Červená zahrada. Počasí bylo vcelku příjemné, tentokrát i když byl víkend, nebylo „natřískáno“, komorní prostředí ke sportování jako stvořené. Pro návštěvníky, chtivé především chladivého osvěžení v průzračné vodě venkovního bazénu, bylo sledování soupeřících dvanácti dvojic vítaným zpestřením.
Utkání skončila, až když se začalo pomalu stmívat a od vody se plížil večerní chlad. Téměř všichni návštěvníci již odešli, zůstalo jen pár věrných, kteří si z úst hlavního rozhodčího, též jednatele Služeb Boskovice, s.r.o. a místopředsedy Okresního fotbalového svazu, jímž je Mgr. Milan Strya, vyslechli slavnostní vyhlášení výsledků a zhledli předání cen. Ten úvodem řekl: „Po celodenním maratonu děkuji všem zúčastněným, především díky Vám úroveň soutěže rok od roku vzrůstá a je Vás čím dál víc. Všichni dostanete od sponzora zdejší Restaurace JG zdarma pro osvěžení pivo a od Služeb Boskovice, s.r.o. volné vstupenky do lázní. Nejlepší dvojice si navíc ještě odnese na památku poháry.“

Celkové pořadí:

4. místo „Dědci“, Zdeněk Meluzín – Karel Nečas
3. místo Josef Bohatec – Marek Perry
2. místo Adam a Ondřej Slavíčkovi
1. místo Tomáš Kubala – Jakub Spáčil

Na závěr proběhlo pod sítí ještě nezbytné fotografování do archivu a pak se již všichni příjemně unaveni celodenním aktivním pohybem na čerstvém vzduchu rozjeli ke svým domovům. Právě včas, do ulic města se pomalu počalo vkrádat večerní šero.

Text a foto L. Sušil